3 pomysły na ciekawe stoiska targowe

Na targach branżowych aż roi się od stoisk, gdzie każdy stara się wyróżnić aranżacją i pomysłem. Przeciętny uczestnik targów może być przytłoczony tą ilością, dlatego nasze stoisko musi być zaprojektowane tak, by od razu zachęcało do zatrzymania się. W tym artykule omówimy pomysły na multimedialne stoiska targowe w Łodzi, które będą doskonale prezentowały nie tylko firmę, ale też zwrócą uwagę przechodniów.

Stoiska targowe w Łodzi – podłoga LED-owa

Podłoga LED-owa jest bardzo angażującą opcją. Osoby przechodzące obok stoisk chętnie z nich korzystają. Jej zadaniem jest skuteczne zachęcenie do zabawy, a dodatkowo może prezentować logo marki, produkt, a nawet jego zastosowanie. Taka podłoga świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku małych, jak i większych stoisk.

Choć projekt prezentacji zazwyczaj pokazywany jest na podłodze, to istnieje możliwość rzucenia obrazu także na ścianę, stół lub ladę. Takie rozwiązanie może opierać się na kilku scenariuszach, dostosowywanych do potrzeb klienta. Efekty mogą być różne, a w trakcie projektowania można je jeszcze bardziej modyfikować. Podłoga interaktywna doskonale sprawdzi się w przypadku kampanii agencji eventowych, studiów telewizyjnych i filmowych. Jeśli masz wątpliwości, czy dane rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie, warto zasięgnąć porady specjalistów oraz zgłosić się do firmy, która profesjonalnie zajmuje się projektowaniem stoisk targowych.

Stoiska targowe, Łódź – ekrany wielkopowierzchniowe

Ekrany wielkopowierzchniowe mają rozmiar zaczynający się od 242 × 137 cm, dlatego z ich pomocą możesz zaaranżować nawet małe stoiska. Warto zwrócić na nie uwagę, ponieważ w niezwykle skuteczny sposób angażują uczestników targów. Duże ekrany przyciągają wzrok już z daleka. Konieczne jest jednak stworzenie skutecznej reklamy, wyświetlanej w pobliżu stosika. Można na niej zaprezentować produkty, usługi, oferty lub po prostu logo marki.

System Mind Control na stoiskach targowych w Łodzi

Mind Control to rodzaj reklamy wzbudzający kontrowersje.  Jest to angażująca technologia, która umożliwia jednej osobie mieć kontrolę nad grą… za pomocą myśli. To opcja niezwykle efektowna i widowiskowa. Co prawda, w pewnym momencie z tej technologii może korzystać tylko jedna osoba, jednak takie show skutecznie zwraca uwagę dużej ilości uczestników targów, którzy właśnie przechodzą obok stoiska.

Jak działa system Mind Control? Działanie tej technoloii opiera się na opaskach EEG, zaprojektowanych przez doświadczony, międzynarodowy zespół techników i lekarzy. Jest to pewnego rodzaju gra, której wygrana będzie zależała od tego, jak bardzo uczestnik potrafi się skupić. Przykładowo, prowadzony samochód w grze porusza się szybciej, gdy mocniej się koncentruje. Z kolei mruganie oczami będzie omijaniem danej przeszkody. Powodzenie wymaga od gracza wstąpienia w pewien stan relaksu. Ta opcja sprawdzi się w przypadku małych oraz dużych stoisk. 

Jeśli szukasz więcej pomysłów na swoje stoisko targowe, warto zgłosić się do firmy, która zajmuje się tym profesjonalnie.