Bodystocking – jak zakładać i nosić?

Specjalne okazje wymagają niezwykłej oprawy. W sytuacji, kiedy chcesz zrobić niezwykłe wrażenie na swoim partnerze, powinnaś zdecydowanie postawić na bodystocking, czyli zmysłowe połączenie rajstop i topu bądź bluzki. Wiedz, że bielizna ta cieszy się wielkim powodzeniem wśród kobiet oraz mężczyzn.

Bodystocking – jak nosić?

Decydując się na założenie erotycznej bielizny, powinnaś wydobyć z tego stroju maksimum korzyści. Należy ją dopasować w sposób idealny do swojej sylwetki. Zastanawiając się, jak założyć bodystocking, wiedz, że najlepiej to zrobić na całkowicie nagie ciało. Powinnaś zacząć naciąganie od dołu, podobnie jak robisz to z rajstopami. Kiedy będziesz stosowała się do tej zasady, uzyskasz pewność, że materiał nie ulegnie rozdarciu. Ważne jest także, by wszelkiego rodzaju koronki, wcięcia, paseczki były należycie ułożone. Dopiero w chwili, kiedy uzyskasz pewność, że wszystko znajduje się na właściwym miejscu, uzyskasz doskonały efekt.

Wiele kobiet zastanawiając się, jak ubrać bodystocking, myśli także o tym, czy dzięki temu strojowi osiągnie właściwy efekt, czy partner będzie faktycznie usatysfakcjonowany oraz, czy same poczują się zmysłowo, kobieco. Ważne jest, by dobrać odpowiednie dodatki. Bielizna ta doskonale sprawdzi się w połączeniu z seksownymi szpilkami, delikatną biżuterią oraz z kobiecą, elegancką sukienką.

Bodystocking idealnie współgra z elementami nieco odważniejszych stylizacji. Świetny pomysł to zestawienie go z sukienką, gdzie erotyczna bielizna powinna być nieco bardziej zabudowana, zaś dekolt odsłonięty, by kusić drugą połówkę. Co do sukienki, optymalnym rozwiązaniem w tym przypadku okaże się klasyczna mała czarna.

Bodystocking – jak zakładać?

Wiele kobiet słyszało o tym, jaką furorę robi ta erotyczna bielizna, jednak nie do końca wie o bodystocking. Jak zakładać je po raz pierwszy? Kiedy decydujesz się na ten strój, wiedz, że górna część powinna przypominać gorset, a dolna – rajstopy. Doskonale sprawdzą się także Twoje ulubione stringi bądź zmysłowe koronkowe figi. W chwili, kiedy atmosfera w sypialni będzie wystarczająco wysoka, wystarczy, że pozbędziesz się majtek. Jeśli jesteś kobietą odważną, która chce pójść tej nocy na całość, zdecyduj się na bodystocking w wyrazistym kolorze, o mocno wyciętym kroju i kabaretkową siateczką. Choć Twoje ciało wydawać się będzie całkowicie pokryte, wszystkie walory Twojej kobiecości będą wyraziście widoczne, co doskonale podnieci Twojego partnera.

Jakie modele bodystocking cieszą się szczególnym powodzeniem? Które są najczęściej wybierane? 

W celu odpowiedzi na te pytania przeprowadzono badania. Reprezentatywna grupa kobiet pytana była o to, jakie z wymienionych modeli w ich oczach są pozytywnie odbierane. W trakcie badania zadawano też pytania o cechy, którymi w ich odczuciu powinien charakteryzować się idealny strój. W eksperymencie wzięli udział również panowie, gdyż jak wiadomo, często to dla nich kobiety chcą wyglądać zjawiskowo – choć nie należy również zapominać, że panie ubierają się w bodystocking również same dla siebie.

Wyborem, który przypadł do gustu zarówno panom, jak i paniom, było bodystocking Obsessive F237. Panowie podkreślali, że bardzo odpowiada im zmysłowość tego stroju, atrakcyjność czy fakt, że wnosi szczyptę pikanterii do łóżka. Natomiast panie podkreślały, że właśnie w tym ubiorze czują się świetnie, kobieco, a otwarty krok stanowi obietnicę wspaniałych doznań. Innym modelem, który był odbierany pozytywnie było bodystocking Obsessive G322.

Pary po przeprowadzonym badaniu pytały, gdzie znaleźć taką bieliznę, która podniesie temperaturę w sypialni. To miejsce to witryna https://magicznabielizna.pl/bodystocking. Zarówno panie, jak i panowie podkreślali, że badanie odnośnie erotycznej bielizny odmieniło ich życie, gdyż często wcześniej nie mieli pomysłu na urozmaicenie chwil spędzanych w łóżku. Życie seksualne w ich związkach odżyło, nawet u tych par, które przestały już wierzyć, że może być tak jak dawniej.